«Відчуваю сором»: головний рабин Кривого Рогу прокоментував візит Прем’єра на концерт гурту «Сокира Перуна»

СОЦІУМ
16.10.19 - 12:14

13 жовтня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у київському Docker Рub із нагоди Дня захисника України зустрівся з представниками «Руху ветеранів України» та ветеранською спільнотою, але потрапив під бурхливий обстріл обговорення в мережі.

На вечірці виступили гурти «Кому вниз» і «Сокира Перуна». Останній колектив пов’язують зі скінхед-рухом в Україні. У ліриці на початку творчого шляху переважали теми неонацизму та білої сили, характерні паннаціоналістичним гуртам. З часом більшість текстів набули присвячення патріотизму, націоналізму та іншій тематиці.

 

На своїй сторінці у фейсбук Гончарук відповів: 

 

«До самого концерту я не маю жодного відношення. Не слухав його і не мав уявлення про те, кого запрошують в якості виконавця. Вважаю це справою руху ветеранів, який влаштовував захід чи то незалежною радіокомпанією, яка забезпечувала музичну програму вечора. У будь-якому випадку, це не справа глави Уряду - диктувати нашим захисникам, яких пісень співати. Водночас, щоб не було жодних питань: я не поділяю жодної людоненависницькоі ідеології – ані нацизму, ані фашизму, ані комунізму» 

 

На відвідування Прем’єр-міністром цього концерту відреагував і головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері.

 

Він назвав ситуацію тупою та розмістив у фейсбук бурхливий допис.

 

«Відчуваю сором, що прем’єр-міністр України в 2019 році відвідав виступ настільки давнього, низького та огидного гурту, і дав опору настільки тупим, низьким і некультурним людям думати, що ви з ними згодні. Я дуже сподіваюсь, що це не так і що ви знайдете в собі сили це виправити», – обурився рабин.

 

Фото з відкритих джерел.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: