Відкритий Чемпіонат з рукопашного бою та традиційного карате FSKA присвятили 243-й річниці Кривого Рогу.

    Цими вихідними у СК "Локомотив" ( вул.Магістральна, 19) відбулася спортивна подія - Відкритий Чемпіонат з рукопашного бою та традиційного карате FSKA, присвячений 243-й річниці Кривого Рогу, - повідомляє прес-служба федерації.

Більше 300 спортсменів з Дніпра (СК Велес), Нікополя (СК "ТАЙКАН" Федерація Тайкан Карате) та Кривого Рогу (СК "Універсал", Клуб "Борець", СК "Майстер", Рукопашний бій, Школа єдиноборств "Рукопашник", Криворізька федерація рукопашного бою, СК "ОКАМІ") взяли участь у розділах: легкий контакт, дозований контакт, демонстрація техніки, куміте за правилами FSKA.

Заступник міського голови Валентина Бєрлін презентувала переможцям Подарунковий сертифікат від виконкому міськради та мера міста на 90 безкоштовних путівок до дитячого-оздоровчого табору "Старт",  де наші спортсмени не тільки оздоровляться, а й будуть щодня тренуватися під керівництвом тренерів Криворізької федерації рукопашного бою.

На спортивному святі президент Криворізької міської федерації рукопашного бою та традиційного карате Анатолій Волошин привітав почесних гостей та меценатів відзнаками, кубками й подарунками.

А учасники чемпіонату отримали не тільки дипломи та медалі, а й приємні подарунки за спортивні досягнення від почесних гостей.

Найголовніше результатом змагань були щасливі обличчя дітей та батьків, а також отриманий досвід для подальших перемог.

Фото зі сторінки Федерації рукопашного бою.