Відома українська телеведуча Ольга Фреймут презентувала у Дніпрі свою дитячу книгу "Кажан Жан". Фоторепортаж

У Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла презентація дитячої книги Ольги Фреймут.

Поспілкуватись із зіркою прийшли понад тисячу шанувальників. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

Ольга Фреймут – відома українська телеведуча та журналістка, мама трьох дітей. Її книга «Кажан Жан» – про взаємовідносини дітей та батьків.  

«Ця книга – мій давній задум. Вона про вічні цінності, про виховання. Дуже важливо правильно сприймати свою дитину – як маленького дорослого, як особистість, – сказала авторка книги. – Батькам необхідно давати дітям можливість йти до своїх цілей, як зробив герой моєї книжки кажан Жан». 
  
На творчу зустріч з Ольгою Фреймут до ДніпроОДА завітали юні читачі з усієї області. Запросили і дітей-сиріт та вихованців дитячих будинків сімейного типу. 

«Книжка мені дуже сподобалась! Герої такі милі і зовсім не страшні. Можна читати маленьким дітям!» – зазначила 10-річна Настя Романенко.   

Гостей в адмінбудівлі приймали тепло – малечі подарували книгу та пригостили смаколиками. 

«Я прийшов з дружиною та 1,5-річним сином. Ще у нас є донька. Всією родиною любимо читати. Обладміністрація – це офіційна, серйозна установа, але сьогодні тут справді сімейна атмосфера! Дуже багато приємних емоцій», – поділився дніпрянин Максим Апохайло. 

Тисячний зал ледь вмістив усіх охочих поспілкуватись з Ольгою Фреймут. Їй ставили запитання, робили спільне фото і отримували автограф. 

«Будівля адміністрації належить всім мешканцям області. За три роки ми кардинально змінили образ ОДА. Наші двері відкриті. Ми запрошуємо дітей і дорослих поспілкуватись з цікавими людьми та зарядитись позитивом», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.