Відомий криворізький рикша опинився у кримінальній хроніці

Декілька ножових поранень у відповідь на образи – криворізький рикша цієї п’ятниці став учасником кримінальної сутички. 21-річний хлопець опинився на лікарняному ліжку, а рикші загрожує позбавлення волі строком до 8-ми років.

Олександр М. або криворізький рикша був героєм міста, до того як потрапив у кримінальну хроніку. Вже понад п'ять років він заробляє на життя, транспортуючи багаж на великі дистанції. Наряду із звичними перевізниками Олександр власними руками, конкурує як з легковими і більш габаритними авто.

В ніч з 6 на 7 липня на одній із вулиць нашого міста між Олександром та групою чоловіків виникла суперечка, яка закінчилась ножовим пораненням.

«У Покровському районі сталася сварка між групою хлопців та 34-річним чоловіком в результаті якої останній дістав кухонний ніж та наніс своєму 21-річному опонентові декілька ножових ударів у груди, після чого хлопець опинився на лікарняному ліжку з тяжкими тілесними ушкодженнями»,- прокоментувала пригоду Юлія Цуркаленко, інспектор відділу моніторингу Криворізького відділу поліції.

За попередніми даними криворізький рікша не був ініціатором конфлікту.

«Попередньо встановлено, що група чоловіків насміхаючись над 34-річним місцевим мешканцем, намагалися нанести йому тілесні ушкодження, в результаті чого, чоловік не витримавши образи дістав ніж та наніс тілесні ушкодження одному з них», - доповнила Юлія Цуркаленко.

Сам Олександр вважає конфлікт двобоким та неодназначним. Утім, за скоєний злочин нападнику загрожує позбавлення волі на строк до 8-ми років.

Наразі чоловіка не заарештовано. Слідчі встановлюють усі обставини справи. Вирішується питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу.