Відтепер у Небесному війську - криворізький оборонець Олександр Гавловський

ЖАЛОБА
22.05.24 - 12:04

20 травня на фронті обірвалося життя криворізького захисника Олександра Гавловського, підривника дільниці №16 шахти «Криворізька» КЗРК.

Олександр Валентинович вступив у битву з ворогом з березня 2023 року. Служив оператором-планшетистом зенітного ракетного взводу танкового батальйону. Росіяни убили нашого земляка біля с.Уманське Покровського району Донецької області. Йому було всього 38 років.

 

До війни чоловік закінчив Гірничий технікум Криворізького технічного університету. Коли прийшов на роботу на КЗРК, працював учнем прохідника, гірничим майстром дільниці №46 «Тернівської».

 

"З 2009 року обіймав посаду машиніста електровоза дільниці №16 шахти «Криворізька» (Родіна). Олександр Валентинович прагнув професійно зростати та розширювати свої знання з гірничої справи, постійно навчався у старших колег, удосконалював свої навички і підвищував свій розряд. Кваліфікований робітник, завжди готовий опановувати тонкощі обраної справи. Він користувався заслуженою повагою серед колег і керівництва шахти», - розповіли на підприємстві.

 

Україна втратила вірного сина, без чоловіка залишилася дружина, без батька - двоє синів.

 

Пам’ятаймо, якою дорогою ціною дістається нам мирне життя! Вічна пам’ять і подяка Воїну за захист рідної землі!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: