Відважний криворізький юнак врятував собаку з колодязя теплотраси

СОЦІУМ
14.05.19 - 10:51 484

Близько тижня провів у колодязі теплотраси на вул. Дишинського безпритульний собака. Учора його, нарешті, врятували.

Нагадаємо, 9 травня у дворі на вул. Дишинського розгорнулась справжня битва за порятунок собаки, який потрапив до відкритого люку.

 

Про це повідомила стурбована місцева мешканка у Фейсбук.

 

"Спроби витягти тварину були безуспішними, собака до рук не йшов, а сіткою витягти його не вдалося. Тим часом працівники ТОВ "Жилкомцентр" накрили колодязь бетонною плитою, і пес опинився у пастці", - написала жінка. 

 

У коментарях під постом криворіжці наввипередки почали пропонувати свою допомогу в різний спосіб  - пропонували залізти до люку, викликати на поміч екстремала, який вже має досвід порятунку тварин.

 

Небайдужі люди зателефонували до поліції та ДСНС, щоб ті допомогли відсунути важку плиту і дістатися тварини. Але результатів це не принесло.

 

"І ось учора собача дістав з колодязя небайдужий хлопець Роман Швайковник - учень Автотранспортного коледжу, - повідомляє жінка. - Шансів у собаки вже не було, її присипало землею, тож проповзти до неї було практично не можливо.

 

Хлопцеві таки вдалося проповзти у вузький прохід, де ніхто не наважувався лізти.

 

"Як же її там залишити, я її бачу і намагаюся зрозуміти, що з нею, вона засипана землею", - коментував свої дії рятівник тварини. Врешті він дістався до неї і витягнув на поверхню.

 

Собаку доправили до Центру гуманного погодження з тваринами, де йому приготували теплий вольєр.

 

 

Фото дописувачів у Фейсбук.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: