"Вікно" у минуле: у Кривому Розі відкрили історичну фотоінсталяцію

КУЛЬТУРА
18.11.23 - 16:30

Сьогодні у «Сонячній галереї» відкрили об'ємну експозицію історичних фотографій Кривого Рогу. Мультимедійна інсталяція «Вікно» зацікавила чимало містян, охочих побачити минуле рідного міста у світлинах.

«Інсталяція присвячена історії Кривого Рогу. Але для нас важливе не історичне, а перш за все чуттєве сприйняття, ставимо за мету викликати у глядача філософські роздуми, - пояснив художник Ренато Ортіс. – Використали проекційний екран, динамічне світло, щоб створити відповідне враження».

 

На фото, за словами, митця, - різні роки минулого століття, не в хронологічному порядку. Головне, що люди можуть на візуальному рівні поринути у минуле, щоб черпати натхення, творити майбутнє Кривого Рогу, бачити перспективу.

 

Містянка Ірина – поціновувачка творчості Ренато Ортіса. Від втілення нової ідеї у захваті. Каже: не могла втратити шанс доторкнутися до давнини.

 

«Світло та музика поєднуються таким чином, ніби дійсно потрапляєш у минуле і хочеться зупинити час», - говорить жінка.

 

Організатори заходу – художник Ренато Ортіс та ГО "Об’єднання відповідальних громадян". Відвідати інсталяцію можна й завтра з 15.00 до 19.00.

 

Місце проведення - нульовий поверх-паркінг у ТРК «Сонячна Галерея». Вхід вільний. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: