Він малює Жінку, значить, він - Поет. У Криворізькому музеї відкрилася виставка Анатолія Труфкіна

КУЛЬТУРА
07.03.19 - 14:57

Жінка - чи не найголовніший образ на полотнах відомого криворізького художника Анатолія Труфкіна.

На них вона ніжна й тендітна, збавлива й закохана, сильна й водночас беззахисна.

Такою її можна побачити, якщо завітати на виставу талановитого митця до історико-краєзнавчого музею.

   
Вернісаж Анатолія Труфкіна має назву "Жінка - образ божества". І недарма, бо ж одна з прикметних особливостей творчості художника - постійний пошук нових засобів вираження своїх ідей.

У чомусь вони мають романтичний, а подекуди - містично-релігійний характер. Як і на його улюбленому полотні "Двадцять п'ята глава від Матвія". Там жінки одночасно мають образи матері, музи, діви, дитини і божества.

"Це була довга розмова з моєю улюбленою жінкою. Ми взяли Біблію, почали розглядати і міркувати. Складно було композиціонувати. Кожному художнику дається підказка. Головне - її розпізнати", - говорить Анатолій Труфкін.

 

Усього на виставці - сорок полотен. На всіх панують жінки. Такий подарунок митець зробив усім представницям прекрасної статі напередодні Жіночого свята.

 

Анатолій Труфкін - великий поціновувач жіночої краси, кажуть його колеги. Тому й роботи про жінок у нього сонячні, гарні і яскраві. 

 

До речі, це не єдиний подарунок жінкам від автора. 8 березня в галереї "Культурна альтернатива" відкриється його друга експозиція робіт про жінок "Мілашки" - у стилі "НЮ".

 

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: