Військові ЗСУ крали й продавали зброю зі своїх підрозділів

Створили цілу мережу «онлайн-магазинів», через які збували товар. Прибуток мали понад 1,5 мільйона на місяць. Для перевезення використовували автівку, призначену для транспортування поранених військових.
ДБР затримало військових «на гарячому», коли ті особисто везли товар до Одеси. В партії на 17 тисяч доларів були кулемети, постріли та гранати різних модифікацій, автомати, різнокаліберні набої.
Затриманим повідомлено про підозру, вони наразі під вартою з можливістю застави від 200 тис грн до 2 млн грн. Слідство триває. Вилучену зброю та боєприпаси мають повернути на фронт.










«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Збагатились на мільйони. На Хмельниччині затримали матір і сина, які заробляли на ухилянтах
Коли нажеруться? Голови ОТГ Дніпропетровщини крали й продавали гуманітарку, - ДБР
Зі снігів Антарктики - на фронт. Українські полярники воюють за Україну