Військовослужбовці криворізької частини 3011 НГУ обвінчалися у зоні проведення ООС

       Об’єднала армія. Військовослужбовці частини 3011 НГУ Наталія та Олег Олещуки обвінчалися у зоні проведення ООС, - повідомляє прес-служба частини.

«Ми познайомилися 2 березня 2011-го року в соцмережах, тоді це було дуже популярно серед молоді. Пам’ятаю, ніби це було вчора. Вже наступного дня ми зустрілися й після того не розлучалися. Здається, це було кохання з першого погляду», - згадує пані Наталія.

Жінка за освітою – медик. Вже за два місяці після знайомства вона вийшла на службу фельдшером-лаборантом медпункту військової частини 3011.

У вересні того ж року пара одружилася. На той момент Олег Олещук вже працював у Державній службі охорони, а у 2013-му став стрільцем 2-го патрульного батальйону військової частини.

«12 листопада я приїхала на блок-пост привітати чоловіка з днем народження. А він запропонував обвінчатися», - розповідає Наталія Олещук.

Досі пара не встигла цього зробити – 2014-му року на Донбасі розпочалася Антитерористична операція, й часу на себе майже не вистачало.

Жінка говорить: для неї пропозиція стала несподіванкою, тому часу для приготувань не було. Вже за тиждень Наталія та Олег пошлюбилися у храмі Юрія Переможця у селищі Новотроїцьке.

Військові священики (капелани) отці Ігор, Сергій та настоятель храму - капелан пограничного загону ігумен отець Макарій соборно відслужили божествену літургію, після якої настоятель храму провів обряд вінчання.

Цього дня підтримати та привітати подружжя прийшли бойові товариші, з якими Олег та Наталія сьогодні несуть службу у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

«Хочеться побажати усім, щоб завжди довіряли одне одному у сімейному житті, з розумінням ставилился до праці і завжди були підтримкою у парі», - ділиться пані Наталія.

За сім років шлюбу подружжю довелося багато пережити – хворобу дитини, активні бойові дії на сході України, однак, як зазначає жінка, армія їх з чоловіком лише об’єднала. Подолавши труднощі, Олег та Наталія зберегли сім’ю та сьогодні виховують трирічну доньку Емілію та продовжуть службу у лавах Національної гвардії України".