Візьміть дитину в родину! У Кривому Розі знедолені діти чекають на маму й тата

СОЦІУМ
16.06.24 - 10:55

Діти, яких ви бачите на цих світлинах, не знають, що таке батьківська турбота й ласка. Про них не дбають рідні люди. Служба у справах дітей Покровського району звертається до криворіжців, які хотіли б обігріти цих діток і подарувати їм нову родину. Погляньте в очі цих малих і заберіть їх у свою сім’ю! Той, хто рятує одне життя, - рятує світ.

Аліна - сирота, їй 6 років. Поки що дівчинка перебуває в евакуації за кордоном. Аліна має вроджену ваду серця: перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки. Хронічна серцева недостатність. Дитина підлягає усиновленню.

 

 

Саміра, 5 років, та Артем, 6 років, - брат і сестра. Діти позбавлені батьківського піклування. Поки що - в евакуації за кордоном. Діти не підлягають усиновленню.

 

 

Вікторія, 16 років, позбавлена батьківського піклування. Зараз перебуває за кордоном, підлягає усиновленню.

 

 

Два брати: Віталій, 15 років, та Іван, 12 років. Діти перебувають за кордоном, підлягають усиновленню.

 

 

Два брати: Богдан, 11 років, та Данило, 12 років. Перебувають за кордоном. Один із хлопчиків - сирота, другий - позбавлений батьківського піклування. Усиновленню підлягають.

 

 

9-річна Олександра зараз перебуває за кордоном. Дитина усиновленню не підлягає.

 

Якщо ви в змозі подарувати цим дітям щасливе дитинство, дати опору й підтримку, звертайтеся до за адресою: вул. Шурупова, буд.2, каб.303, 056-477-99-60. Фото та інформація про дітей - на сторінці служби у фейсбук.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: