Візит Президента України на Дніпропетровщину: акценти на децентралізації

ВАЖЛИВО
06.03.19 - 14:36

Учорашній візит Петра Порошенка на Дніпропетровщину тривав до пізнього вечора. Глава держави оцінює наш регіон як один із лідерів реформи децентралізації.

"Під час свого візиту на Дніпропетровщину, Президент України окреслив головні пріоритети розвитку країни і її областей, - повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради. - Насамперед, це успішне завершення децентралізації.

У своїй промові на засіданні Ради регіонального розвитку у Дніпрі, Петро Порошенко зазначив: Зараз очевидно, що це успішна реформа, але в 2014 це було непросте і непопулярне рішення. В умовах воєнного конфлікту та економічної нестабільності ми зважились на такий крок, в якому сумнівалися всі. Втім, сьогодні результати децентралізації – це не PR, це реальне зростання бюджетів, стрімкий розвиток територій і неосяжні перспективи у майбутньому».

Наразі Дніпропетровська область є одним із лідерів реформи децентралізації, і за кількістю сформованих громад, і за показниками їх розвитку. За три роки запровадження реформи, в регіоні створено 61 ОТГ і ще 2 - у містах обласного значення. Бюджет розвитку збільшився увосьмеро – з 1,6 млрд грн. у 2014-му році до 12,4 млрд грн. – у 2018-му.

Видатки на реалізацію інфраструктурних об’єктів зросли у 13,5 раза, з 622 млн до 8,4 млрд грн.

Відновлено програми з будівництва соціального житла – понад 400 сімей отримали нові домівки у різних куточках області.

За останні роки в громадах було реалізовано майже 1500 важливих проектів - будівництво та реконструкції закладів освіти та медицини, будівництво водоводів, ремонти доріг усіх рівнів та багато іншого".

 

Фото - Дніпропетровська облрада.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: