Вночі на трасі «Дніпро – Миколаїв» сталася ДТП: троє постраждалих

За попередніми даними, 32-річний водій злетів з траси і врізався у дерево. У його салоні перебували пасажирки: троє жінок віком 40, 64 та 71 рік. Всі троє тримали травми різного ступеня тяжкості. Їх госпіталізували, нині вони проходять лікування.
Наразі всі обставини аварії з’ясовують, - повідомили у поліції.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua