Вода на всіх одна. Криворіжцям порекомендували графік поливу рослин

АКТУАЛЬНО
28.05.19 - 15:21

Кривбасводоканал дав рекомендації щодо графіку поливу споживачам, які користуються водою для поливу рослин на садибних ділянках, дачах, городах або клумбах. Їхнє дотримання дозволить уникнути дискомфорту для усіх криворіжців.

Як ми раніше повідомляли, поливний сезон цього року стартував 15 квітня.

 

 

«З настанням спеки зростає споживання води для поливу. У пікові навантаження це може призвести до падіння напору у будинках, що розташовані поблизу садових товариств або приватного сектору. Тому Кривбасводоканал рекомендує дотримуватись оптимального часу для поливу: з 22:00 до 6:00», – наголосили у прес-службі водоканалу.

 

 

В окремих випадках, коли немає можливості здійснювати полив у цей проміжок часу, варто набирати воду у спеціальні резервуари.

 

 

Якщо у когось із мешканців виникатимуть проблеми з напором через інтенсивне користування водою “поливальниками”, можна звернутись до комунальників із зазначенням адреси, проблеми та часу її виникнення.

 

 

Водоканал визначить, що саме призвело до дискомфорту, а у разі несанкціонованого забору води, буде застосовувати законні важелі впливу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: