Водіїв України штрафуватимуть за незаконну газову установку

АКТУАЛЬНО
22.07.19 - 12:08 521

Водіїв в Україні штрафуватимуть за газову установку в авто. За повторне порушення загрожує навіть позбавлення прав на термін від 3 до 6 місяців. Про це повідомляє портал znaj.ua.

Водіїв штрафуватимуть за авто на газу. В яких випадках на вас можуть накласти санкції та що робити? Фахівці зазначають, що вихід є.

 

Так, штраф за незареєстровану газову установку на авто законний тільки в разі складання відповідного акту перевірки технічного стану транспорту. 

 

Установка ГБО на машину вважається переобладнанням і повинна бути погоджена з сервісним центром МВС. Крім того, вона повинна бути вписана до свідоцтва про реєстрацію автомобіля.

 

Таким чином, штрафи можуть накласти, якщо обладнання встановили з порушеннями або за відсутності необхідної документації. Якщо водія повторно спіймають на порушенні, йому загрожує навіть позбавлення прав строком від 3-х до 6-ти місяців.

 

Також експерти наголошують, що під час оформлення штрафу наявність газової установки в автівці правоохоронці повинні підтвердити актом перевірки технічного стану автомобіля. В іншому випадку штраф вважатиметься незаконним.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: