Вогонь по мостах, переправах, пунктах управління та складах з боєприпасами: як ЗСУ відвойовують окуповані території?

ВІЙСЬКОВІ
30.08.22 - 15:00

На Херсонському напрямку ЗСУ б'ються за покращення положення по лінії фронту. Вони здійснюють вогневе ураження, щоб російські резервісти не могли вступити в бій. Також українські захисники порушують ворожу систему управління військами та логістикою, - розповіли у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Як ЗСУ відвойовують окуповані території? Насамперед б’ють по мостах, переправах, пунктах управління та складах з боєприпасами. Росіяни деморалізовані, але чинять опір.

 

Насамперед, наші армійці знищують пункти управління й склади, завдають ударів по скупченню військової техніки та особового складу противника.

 

Зараз українська армія нарощує перевагу в силах і засобах, необхідну для деокупації Криму. ЗСУ пошкоджують об’єкти критичної військової інфраструктури і засоби ворожої ППО.

 

29 серпня українське військо звільнило чотири села на Херсонщині: Нову Дмитрівку, Архангельське, Томину Балку та Правдине. Перша лінія оборони окупантів була прорвана в трьох місцях.

 

На Курахівському напрямку ЗСУ розхитують передній край ворога, щоб не дати йому можливість отримати перевагу, а також запобігти проведенню псевдореферендумів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: