Ворог атакував Дніпропетровщину, двоє людей дістали поранень

ВАЖЛИВО
04.06.26 - 7:39

Двоє людей дістали поранень. Понад 20 разів ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбами, - ОВА

У Павлоградському районі росіяни цілили по Павлограду та Юріївській громаді. У райцентрі пошкоджені багатоквартирний будинок та автомобілі. Постраждали 45-річний чоловік та 75-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно. У громаді понівечена інфраструктура та приватний будинок. 

 

У Дніпровському районі під ударом були Дніпро та Підгородненська громада. Сталися пожежі. 

 

На Нікопольщині противник бив по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах. 

 

На Синельниківщині ворог поцілив по Яворницькій, Шахтарській і Миколаївській громадах. Пошкоджені багатоквартирні будинки, приватна оселя та інфраструктура. 

 

У Криворізькому районі били по Апостолівській громаді. Зайнялися пожежі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»