Возив оптом кокаїн до Києва. Затримали організатора наркотрафіку з Кривого Рогу

КРИМІНАЛ
18.05.26 - 15:30

Кокаїн - оптом, дорого. Столичні оперативники ліквідували міжрегіональний канал збуту кокаїну. Повідомили про підозру чотирьом особам та вилучили «товару» майже на 8 мільйонів гривень. Організатором оборудки був 40-річний мешканець Кривого Рогу – член наркобанди «Двадцятівські».

Він використовував автівку зі спеціально обладнаним сховищем для прихованого перевезення наркотику з Кривого Рогу до Києва.

 

У столиці його зустрічав спільник, 43-річний мешканець Київщини, який займався збутом «товару».

Знайшли і оптового покупця кокаїну, 35-річного жителя Київщини, який перепродавав «товар», і одного з його клієнтів.

 

Наркоторговцям світить до 12 років тюрми, - поліція.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: