Ввести чи не ввести? Сьогодні керівництво держави вирішить питання локдауну

ТЕРМІНОВО
30.11.20 - 14:54

30 листопада керівництво держави має визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли? Про результати обіцяють повідомити якнайшвидше. Про це йдеться на сайті Офісу президента.

"Сьогодні представники Кабінету Міністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли. Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню", - повідомляє пресслужба ОП.

 

Володимир Зеленський заявив про необхідність визначення реалістичних прогнозів, щоб зрозуміти, чи витримають навантаження медична система та економіка України. 

 

Також від понеділка розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним, українці можуть телефонувати на створену гарячу лінію МОЗ, де вони отримають консультацію; а за необхідності, до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 

Джерело – ОП.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет (сайт УП).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: