Ввічливість - в моді! У криворізькому 23-му тролейбусі працюють доброзичливі водій і кондукторка

СОЦІУМ
11.03.20 - 10:49

Учора в тролейбусі № 23 містяни були приємно здивовані ввічливістю та чуйністю кондукторки та водія. Про це написала у facebook криворожанка Людмила Стасій.

«Їхала у 23-му тролейбусі, що йде за маршрутом «пл. Визволення – Рокувата», номер 657. Була щиро здивована та приємно вражена роботою кондуктора та водія. Жінка-кондуктор дуже, ще раз повторю, дуже ввічливо спілкувалася з пасажирами, посміхаючись кожному. А ось коли на зупинці помітили пасажирку з інвалідністю у візку, кондуктор та водій спрацювали грамотно-злагоджено, мовчки та відповідально, - пише захоплена криворожанка. - Пасажирів, які заходили, попросили зачекати, водій опустив за допомогою спеціального обладнання сходинку та закатив візок з жінкою. Повернув сходинку на місце та повів машину далі. На потрібній зупинці таким же чином водій та кондуктор допомогли жінці вийти з тролейбуса".

 

Людмила Стасій зазначила, що імен не запитала, проте поділилася фотофактами пригоди.

 

Допис швидко набрав більш ніж півтори тисячі реакцій криворіжців. Коментатори сприйняли такі дії кондукторки та водія з позитивом.

 

Це вже не перший випадок, коли пасажири відзначають уважність працівників комунального транспорту. Нагадаємо, доброзичливу кондукторку помітили на 302-му маршруті автобусу. Також містяни були приємно вражені ввічливістю водіїв декількох маршруток.

 

Фото Людмили Стасій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: