Ви це бачили? Яким чином Україна увійшла в історію чемпіонатів Європи з футболу

14.06.21 - 10:55

Учора на українських уболівальників чекала напружена, гостра й насичена емоційними моментами гра між нашою збірною та Нідерландами. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь господарів поля - нідерландської збірної.

Підопічні Андрія Шевченка показали гідну гру, зумівши чинити серйозний опір сильним суперникам. За словами фанатів, такі поразки допоможуть нашим перемагати в майбутньому.

Цікавий факт: чому програвши Нідерландам, Україна увійшла в історію чемпіонатів Європи з футболу, - пояснюють спортивні журналісти.

Справа в тому, що українці зуміли не просто відігратися з 0:2, а зробити це всього за чотири хвилини.

Як повідомляє іспанський журналіст MisterChip, лише вдруге в історії чемпіонатів Європи одна команда зуміла відіграти два голи за такий короткий термін.

Першою була Югославія в 1960 році, коли програючи Франції 2:4 зуміла відігратися за три хвилини.

Дякуємо нашій команді за яскраву гру! Попереду - ще два важливі поєдинки проти Північної Македонії та Австрії.