Ви знаєте, що таке Red Bull Paper Wings? Українка вперше в історії перемогла в креативному пілотажі

СПОРТ
21.05.19 - 9:06 527

Українка вперше в історії виграла в Red Bull Paper Wings 2019. - Обозреватель.

Під час Світового Фіналу Red Bull Paper Wings 2019, що відбувався в австрійському Зальцбурзі, українка Катерина Агафонова посіла перше місце у дисципліні "Аеробатика" (креативний пілотаж).

 

Наша спортсменка стала першою в історії змагань жінкою, яка здобула титул чемпіонки у цій категорії.

 

У кваліфікації наша учасниця, яка 11 років займається художньою гімнастикою, була третьою (25 балів), поступившись учасникам із Польщі та Японії (по 26 балів).

 

Red bull Paper Wings — міжнародні змагання із запуску повітряних літачків. У змаганнях брали участь 58 країн, 171 учасник.

 

Нагороди розігрувалися у трьох дисциплінах — "Довжина польоту", "Тривалість польоту" та "Аеробатика". 

 

У фіналі наша Катерина продемонструвала емоційний та енергійний номер із жовто-блакитними літачками під композицію Imagine Dragons і отримала в сумі найвищий бал від суддів — 27.

 

Друге місце - у представника Польщі, третє — США та Японії.

 

За словами дівчини, вона від самого початку була налаштована на перемогу.

"Я по життю максималістка. Дуже хвилювалася, оскільки це перший міжнародний чемпіонат для мене, і досі не вірю у свою перемогу. Але не збираюся на цьому зупинятись", — розповіла українка.

 

Суддя Світового Фіналу Red Bull Paper Wings 2019 після виступу Катерини Агафонової заявив, що не міг поставити українці інший бал (10 балів).

"Це була єдина десятка загалом на турнірі, але я розумів, що маю це зробити. Просто не міг зробити інакше. Катерина підкупила своєю енергетикою та посмішкою, вона буквально літала під час виступу. Це було дуже цікаво. Я навіть скажу, що Катерина літала краще, ніж її літаки", — прокоментував Седрік Дюмон свою оцінку.

 

 

Фото Обозреватель.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: