Вибори: Костянтина Павлова зареєстрували кандидатом у мери Кривого Рогу

ВАЖЛИВО
25.09.20 - 17:07

24 вересня міський тервиборчком зареєстрував кандидатом у мери Кривого Рогу Костянтина Павлова.

Костянтин Павлов - корінний криворіжець, молодий, але відомий у місті політик і господарник, який починав свій шлях робітником у кар'єрі Південного ГЗК.

 

Криворіжці двічі обирали Павлова народним депутатом Верховної Ради, де він відстоював інтереси мешканців Криворіжжя. Нині політик очолює криворізьке відділення партії «Опозиційна платформа «За життя».

 

Під егідою Костянтина Павлова у нашому місті успішно працює проєкт для літніх людей "Університет третього віку", втілюють соціальні ініціативи й освітні новації, проводять масштабні спортивні й культурні заходи. Вагомим також є внесок політика у боротьбу з поширенням коронавірусу у нашому місті.

 

«В активі Костянтина Павлова - великий список корисних справ для нашого міста і допомоги криворіжцям. Він не належить до жодної з фінансово-олігархічних груп. Під час страйку криворізьких гірників виступив із відкритим зверненням до президента з вимогою захистити інтереси робітників Кривбасу. З упевненістю можна сказати, що він є реальним претендентом на пост мера», - прокоментував висування Павлова політичний експерт Геннадій Сокуренко.

 

Як ми писали, зараз триває реконструкція меморіалу пам’яті студентів, викладачів та співробітників гірничорудного інституту, розташованого на вул. Пушкіна. Костянтин Павлов надає фінансову допомогу в реставрації цього монумента.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: