«Вибух був настільки сильним, що будинок здригнувся». У Кривому Розі вилетіли вікна в 10 будинках

ВАЖЛИВО
02.04.24 - 8:11

Учора о 20.30 ворог атакував ракетою Кривий Ріг. Зайнялася пожежа в прилеглій лісосмузі, вилетіли вікна в 10 багатоповерхівках. Постраждала 42-річна жінка, їй надали допомогу, лікуватиметься вдома. Пожежу загасили.

Очевидці кажуть, що вибух був настільки сильним, що будинок захитався.

 

«Готували їсти, займалися вечірніми справами, раптом шум і сильний вибух, аж будинок здригнувся, - розповідає мешканка будинку Наталія. - У під‘їзді одразу посипалося скло. У квартирі бабусі на другому поверсі вибило вікна. Ми вибігли на вулицю, почали все збирати, хоча злякалися дуже сильно – і дитина, і я. Але, слава Богу, усі живі, здорові. У вівторок зранку тут буде штаб, будемо закривати вікна, наводити лад. Учора багато що поприбирали, лише у під‘їзді розбите скло на підлозі залишилось. Нічого, все зробимо».

 

За інформацією від голови Ради оборони О.Вілкула, пошкоджені близько 10 багатоповерхових будинків, вибиті вікна в квартирах і під'їздах, наслідки ще уточнюють.

 

З 7-ї ранку розгорнули штаб допомоги мешканцям постраждалих квартир для видачі плівки, ОСБ, тарпауліну та іншого у школі №90 за адресою вул. Романа Рибалки (колишня Кокчетавська), 1а. Усі необхідні матеріали виділені з матрезерва міста та завезені на місце. Спочатку вікна будуть закриті, потім їх склитимуть.

 

Від удару постраждала і ЛЕП, на ній ведуть відновлювальні роботи. При цьому електропостачання нашого району забезпечене.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: