Вихід є: у Криворізькому центрі лікування залежностей триває видача безкоштовних продуктових наборів

ВАЖЛИВО
07.07.22 - 15:53

У Кривому Розі  6 років працює Центр лікування залежностей "Вихід є", де допомагають позбутися алкогольної, наркотичної та ігрової залежності. Проте з початком повномасшабної війни фахівці центру взялися  активно допомагати вимушеним переселенцям.

Завдяки організації ADRA та Всесвітній продовольчій програмі в центрі організована видача продуктових наборів.

 

«Нашому Центру вдалося роздати людям вже більше 20 тисяч наборів. Таку ж гуманітарну допомогу ми надаємо в таких населених пунктах як Апостолове, Зеленодольськ та Інгулець. Фізично не встигаємо охопити всі райони Кривого Рогу, адже людей дуже багато і треба постійно домовлятися про доставку», - розповідає керівник ГО "Центр лікування залежностей "Вихід є!" Сергій Середа.

 

За словами Сергія, надалі основний пункт видачі буде функціонувати лише у Центрі «Вихід Є»,  в день можна буде отримати не більше 60 таких наборів.

 

«Наша головна задача – якнайбільше залучити фур з наборами до Кривого Рогу і розподілити надходження по точкам видачі в різних районах міста. Людей в місті багато, тому будемо намагатися, щоб кожен мав змогу отримати необхідну допомогу», - наголосив Сергій Середа.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: