Випускників Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі на кращий шкільний вальс

    Випускників шкіл Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі «Dnepr Valse»-2018.

Для цього треба зняти відеоролик вальсу, який виконуватиметься на останньому дзвонику.

Оцінюватимуть танець у кілька етапів – і соцмережі, і компетентне журі. Серед десяти фіналістів оберуть одного переможця.

Свято проходить вже вшосте, повідомив під час прес-конференції заступник начальника управління молоді і спорту ДніпроОДА Владислав Яцук. 

«Щороку на останній дзвоник випускники готують вальс. Він особливий, бо символізує прощання зі школою. Пропонуємо учням зняти на відео свій випускний танець і надіслати його на обласний конкурс. До масштабного свята запрошуємо долучитися всі школи області», – зазначив Владислав Яцук. 
 

Охочим взяти участь у конкурсі спочатку треба підписатися на сторінку у Facebook або Instagram. Потім заповнити заявку
Наступний крок – шкільний вальс. Його слід зняти на відеокамеру і протягом тижня після останнього дзвоника надіслати на конкурс. Головні умови – ролик має бути гарної якості, а в кадрі добре видно весь танцювальний майданчик. 
Голосування та підведення підсумків – у кілька етапів. Перший – триватиме з 6 по 11 червня. Учасників оцінюватимуть користувачі соцмереж. За кількістю онлайн-голосів у фінал вийдуть десять найкращих вальсів. 
З 12 до 15 червня  фіналісти оцінюватимуть один одного – це наступний етап конкурсу. Своїм суперникам танцюристи мають поставити від 1 до 9 балів. 
Останнє слово – за професійним незалежним журі. Воно визначить абсолютного переможця 16 червня на Фестивальному причалі. 
Школа, у якій навчаються переможці конкурсу, отримає телевізор. Усі інші, хто вийде у фінал, – дипломи та подарунки. 
 

«Фестиваль унікальний. Він вже став традиційним на Дніпропетровщині і проходить шостий рік поспіль. Щоразу робимо це свято яскравим та феєричним. Випускники мають нагоду ще раз станцювати свій вальс не просто на шкільному подвір’ї, а перед великою аудиторією на Набережній. Це мить, яка назавжди закарбується в пам’яті молоді», – розповіла одна із засновниць конкурсу Антоніна Колповська.     
На сьогодні в конкурсі зареєструвалися понад 30 шкіл області. Серед учасників - криворізькі випускники.