Вирвали з рук телефон і банківську картку. У Криворізькому районі затримали двох грабіжників

«4 серпня до хлопця підійшли два чоловіки та почали розмову. Потім вирвали з рук мобільний телефон і банківську картку й втекли», - повідомляє КРУП.
Зловмисників затримали й повідомили їм про підозру за грабіж.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
У Криворізькому районі без води лишились Лозуватка й Софіївка, тривають аварійні роботи
Озброєні, у балаклавах. У Криворізькому районі злодії вдерлися до будинку фермера. Відео
У Криворізькому районі ніч минула тихо. Вранці росіяни вдарили по Марганецькій громаді