Витрачаєте тисячі гривень на ліки? СБУ викрила підпільне виробництво фальсифікованих препаратів

КРИМІНАЛ
13.01.20 - 11:37

СБУ блокувала масштабне виробництво та реалізацію небезпечних фальсифікованих лікарських засобів, - повідомляє пресслужба відомства.

Співробітники Головного управління з боротьби з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України блокували діяльність злочинного угруповання, причетного до масштабного підпільного виробництва фальсифікованих лікарських засобів з групи нейростимуляторів.

 

Ділки налагодили підпільне виробництво фальсифікованих препаратів, які використовують при лікуванні захворювань, пов’язаних з порушенням функцій центральної нервової системи.

 

Для виготовлення підробок вони обладнали цілий поверх приватного домоволодіння на території Харківської області.

 

Через розгалужену мережу знайомих фармацевтів та аптечні мережі препарати злочинці збували на території Київської, Одеської, Львівської та інших областей, а також через інтернет.

 

Вартість однією упаковки підробленого препарату становила від 10 тисяч гривень.

 

За попередніми оцінками, щомісяця зловмисники реалізовували ліки на сотні тисяч гривень.

 

Під час санкціонованих обшуків у кількох регіонах України, за місцем виробництва, у фігурантів справи та їх спільників правоохоронці виявили обладнання для виготовлення фальсифікованих лікарських засобів.

 

Вилучили ампули та упакування для їх фасування і готові фальсифіковані, незареєстровані, зокрема й наркомісткі препарати. Наразі всі підроблені ліки, виготовлені зловмисниками, вилучили з роздрібних мереж.

 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, фігурантам справи підготовлені повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

 

Тривають слідчі дії. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: