Визначені переможці "Премії Дніпропетровської обласної ради» у 15 тисяч гривень

КОНКУРС
11.04.19 - 14:03 573

У Дніпропетровській обласній раді визначили переможців цьогорічного конкурсу «Премія Дніпропетровської обласної ради». На участь у ньому претендували 95 кандидатів, 76 з них пройшли за результатами онлайн-голосування.

Критеріями для визначення переможців були актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їхня інноваційність, результати та перспективність.

 

Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають  матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання .

 

Преміантів визначили в 11 категоріях: медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші.

У категорії «Юні дарування» премію отримають 10 талановитих молодих людей регіону.

 

Лідером за кількістю заявок стала перша категорія – місцеве самоврядування.  На другому місці - номінація за спортивні досягнення.

 

Засновник конкурсу, голова обласної ради Гліб Пригунов підсумував: «Цей конкурс – одна з багатьох наших ініціатив, створених для підтримки та заохочення молодих талановитих жителів області. Головна мета – дати їм впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства".

 

Імена переможців - за посиланням.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: