Визнано психологічними розладами. З 2022 року перевтому й ігроманію ВОЗ включить до списку хвороб

ЗДОРОВ'Я
28.05.19 - 11:25

25 травня на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила 11 версію Міжнародної класифікації хвороб (МКХ-11), – повідомляють на офіційному сайті ВООЗ.

Оновлений документ набере чинності з 1 січня 2022 року.

 

 

Перевтому, або синдром емоційного вигорання, описують як «фізичне і психічне виснаження внаслідок хронічного стресу, пов’язаного з роботою».

 

 

Щоб діагностувати ігроманію як захворювання, а не захоплення, необхідно зафіксувати негативний вплив комп'ютерних ігор на сімейні, соціальні, освітні, професійні та інші сфери життя. Зазвичай ігровий розлад спостерігається протягом щонайменше 12 місяців.

 

 

Емоційне вигоряння – це стан втоми і апатії, на тлі хронічного стресу, які переходять у розчарування, цинізм і огиду. Синдром може торкнутися будь-якої людини незалежно від віку, соціального статусу.

 

 

В Україні, відповідно до статистики, 57% найманих працівників відчувають емоційне виснаження і внутрішню спустошеність, 82% відчувають почуття розгубленості й емоційну байдужість, 70% не бачать сенсу у своїй діяльності.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: