"Я хочу, щоб у ваших кабінетах не висіли мої портрети". ТОП-5 цитат із промови президента Володимира Зеленського

ПОДІЯ
20.05.19 - 11:00

"Президент - не ікона, не ідол і не портрет, тож я хочу, щоб у ваших кабінетах не висіли мої портрети, - звернувся щойно у своїй промові на інавгурації президент Володимир Зеленський до державних службовців. - Повісьте фото своїх дітей, і щоразу дивіться їм в очі перед ухваленням рішень". Промова Зеленського раз по раз викликала бурхливі оплески присутніх у залі та громади, яка слухала виступ надворі. 

"Нас, українців, 65 мільйонів, - нагадав Володимир Зеленський. - Ці мільйони роз'їхались по всьому світу у пошуках кращого життя".

Зеленський звернувся до співвітчизників, які шукають долі за кордоном, з проханням повертатись додому, щоб будувати нову країну.

 

Ми зібрали ТОП-5 ключових фраз із промови нового президента з трибуни Верховної Ради.

 

1. Найперше наше завдання - припинення вогню на Донбасі, і я готовий на все, готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги і навіть посаду, щоб тільки настав мир, - проголосив Зеленський. - Але не втрачаючи наші території.

 

2. За 27 років незалежності у нас створена країна можливостей - можливостей відкатів, схем та крадіжок.

 

3. Як сказав один класний американський актор, який став президентом: "Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашої проблемою". Я пропоную вам взяти аркуші, написати заяви і звільнити місце для тих, хто може щось зробити".

 

4. Усе життя я робив так, щоб українці сміялися, тепер 5 років робитиму все, щоб вони не плакали.

 

5. Серед перших кроків я вимагаю скасування закону про депутатську недоторканність та прийняття закону про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Вимагаю звільнити генерального прокурора, міністра оборони та голову СБУ. Даю на це 2 місяці.

 

Наприкінці промови президент оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

 

"Оголошую закритим урочисте засідання. Було весело," - закрив зібрання спікер ВР Андрій Парубій.

 

Нагадаємо, наші журналісти були присутні на церемонії інавгурації.

 

 

Фото 1+1 та УНІАН.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: