"Я вражений від цього жаху", - нардеп Неклюдов про аглофабрику «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ЕКОЛОГІЯ
24.10.19 - 15:56

Народний депутат України, криворіжець Владлен Неклюдов поділився гнітючим враженням від перебування на "АрселорМіттал Кривий Ріг" - аглофабриці та коксохімічних батареях виробництва.

"Це аглофабрика «АрселорМіттал Кривий Ріг»! Я вражений від цього жаху: за 10 хвилин, що ми тут знаходились, наш одяг був забруднений повністю від чорного снігу - пилу! Ситуація, дійсно, жахлива! Протягом року викиди у атмосферу тільки від цієї аглофабрики складають близько 150 тисяч тонн, тобто на мешканців міста пада ця отрута, а підприємство не дбає про те, щоб щось змінити! Ми будемо піднімати питання про вживання дієвих та ефективних заходів щодо усунення цієї жахливої ситуації! Змінимо країну разом!", - щойно поділився дописом та відео у фейсбук нардеп.

 

Нагадаємо, ми писали, що сьогодні з візитом у нашому місті перебуває комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування. Мета - обговорення екологічного стану Кривого Рогу.

 

Попередні висновки комісії, за словами очільника Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка, - підприємства-забруднювачі Кривого Рогу мають переоснащуватись і модернізувати обладнання. Особливі претензії - до "Арселора", де 75% небезпечних для здоров'я викидів в атмосферу здійснює аглофабрика. Стосовно Південного комбінату, існують шляхи вирішення проблеми - будівництво газофільтраційної станції.

 

 Детальніше про результати виїзного засідання «Екологічний стан Кривбасу: проблеми та шляхи їхнього вирішення» - у наших наступних новинах.

 

Відео Владлена Неклюдова - нижче.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: