Як діяти і куди скаржитись АТОвцям, якщо водій відмовляє у пільговому проїзді

ВІЙСЬКОВІ
20.06.19 - 10:35 560

Як відомо, учасники бойових дій та родичи загиблих АТОвців мають право на безкоштовний проїзд відповідно до закону «Про статус ветеранів війни». Якщо ж права наших захисників порушують, варто одразу подавати скаргу. 

Про будь-які факти порушення передусім слід повідомити перевізника. Інформація щодо АТП, яке обслуговує маршрут, та контакти підприємства є в салоні авто. Варто зафіксувати номер маршруту, та спробувати дізнатися прізвище водія, запам’ятати дату та час інциденту.

 

Про відмову у пільговому проїзді можна повідомляти і до Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО. Скаргу слід писати на їхній сторінці у фейсбук.

 «У 2016 році перевізники Дніпропетровщини підписали меморандум, за яким члени родин загиблих воїнів без проблем можуть їздити у транспорті безкоштовно. Нині в області мешкають близько 600 таких родин. Водії не мають права відмовляти їм у пільговому проїзді. Якщо факт порушення з боку водія буде повторюватися, треба вжити відповідних заходів - від догани до звільнення», - пояснив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний. 

 

Щодо порушення прав у громадському транспорті можна звертатися і до управління з питань учасників АТО облдержадміністрації за телефоном 068-679-89-61.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: