Як криворізька художниця Ірина Липень допомагає закупити РЕБ для 43-ї ОМБр

КУЛЬТУРА
16.06.24 - 13:14

Криворізька художниця-аматорка Ірина Липень (Новгородська) та Благодійний фонд «Хочу жити» організували доброчинний аукціон у допомогу нашим військовим. Гроші потрібні на ремонт техніки та придбання РЕБ для бійців 413-го батальйону 43-ї окремої механізованої бригади.

Аукціон провели онлайн. Мисткиня з Кривого Рогу представила свої роботи – майстерно розписані військові трофеї - використані тубуси від РПГ та боєприпаси, які привозить з фронту її чоловік-волонтер.

 

«Ми хочемо щиро подякувати неймовірній Ірині Липень та фонду «Хочу жити» за їхній внесок у нашу спільну перемогу, - вдячно відгукнулися військові 43-ї ОМБр. - Кошти будуть спрямовані на закупівлю пристроїв РЕБ для одного з наших батальйонів. Ця допомога є надзвичайно важливою для ефективної роботи на передовій. Ваша підтримка надає нам сил і впевненості в завтрашньому дні».

 

Як ми писали, у квітні Ірина Липень стала рекордсменкою України за кількістю експонатів на мілітарній виставці в столиці. Нині в колекції пані Ірини - понад 200 гільз і тубусів. Програма ТРК Рудана про Ірину Липень - нижче.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: