Як вступити на навчання до польського вишу після 9 та 11 класів?

РЕКЛАМА
10.06.24 - 14:21

Польща відома своїми якісними освітніми програмами. Щороку сюди приїжджають абітурієнти з різних країн. Цінується вища освіта в Польщі за високу якість, комфортні умови, великий перелік затребуваних спеціальностей, доступні розцінки. Як вступити до Польщі після 9 класу, можна дізнатися на сайті UP-STUDY.

Як вступити до Польщі після 11 класу?

 

Як вступити до Польщі на навчання:

 1. Вибір університету та спеціальності. Слід визначитися з тим, які предмети студент хоче вивчати та ким він планує працювати в майбутньому. Для цього варто ознайомитися зі списком польських університетів та запропонованих програм, порівняти вступні вимоги та вартість.

 2. Вивчення польської мови. Знання польської є обов'язковою умовою для навчання у ЗВО Польщі. Необхідно підтвердити знання мови на рівні не нижче B1, а для деяких спеціальностей - B2 або C1. Можна вивчати її онлайн або при обраному навчальному закладі.

 3. Збір документів. Перелік може змінюватися залежно від університету, але зазвичай він містить атестат про повну загальну середню освіту (з перекладом польською), сертифікат, що підтверджує знання польської, закордонний паспорт, медичну довідку, фотографії, анкету на вступ тощо.

 4. Подання заяви на вступ. Терміни подання заяв - від лютого до травня. Точні дати можна знайти на сайті обраного ЗВО. Заявку можна заповнити онлайн та додати до неї всі необхідні документи, сплатити реєстраційний збір.

 5. Вступні іспити. У деяких університетах можуть бути додаткові вступні іспити з профільних предметів.

 6. Очікування рішення. Після подання заяви та всіх необхідних документів потрібно почекати на рішення приймальної комісії. Терміни можуть становити від кількох тижнів до кількох місяців.

 7. Отримання візи (за необхідності). Для оформлення необхідно надати в консульство Польщі низку документів: запрошення на навчання з університету, підтвердження фінансової спроможності, медичну страховку тощо.

 8. Приїзд до Польщі. Після отримання візи можна виїжджати до Польщі. Студент має зареєструватися в навчальному закладі та отримати студентський квиток, знайти житло та оформити медичну страховку.

 

Умови вступу можуть змінюватися. Тому перед тим, як стати студентом у Польщі, необхідно завжди стежити за актуальною інформацією на сайті обраного ЗВО.

 

 

Як вступити до Польщі самостійно: головні переваги

Має безліч переваг навчання в Польщі для українців, і з ними слід ознайомитися докладніше.

Основні плюси:

 • висока якість освіти, яка відповідає європейським стандартам;

 • великий вибір програм: медицина, право, бізнес, інженерні та гуманітарні науки, економіка тощо;

 • сучасні методи навчання;

 • міжнародна визнаність. Дипломи польських університетів визнаються в усьому світі, що дає змогу працювати та продовжувати навчання в будь-якій країні;

 • доступна вартість та наявність стипендій;

 • комфортні та безпечні умови для життя, навчання та роботи.

 

Можливості - стажування та робота за фахом, вивчення польської мови, подорожі (Польща розташована в центрі Європи, що дає можливість подорожувати в інші європейські країни).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: