Якщо не можна в Китай, тоді на Кубу чи в Домінікану! Які напрямки обирають криворізькі туристи?

КОМЕНТАР
25.02.20 - 17:31

Планету охопила епідемія небезпечного китайського вірусу: через поширення інфекції магазини закривають, підприємства зупиняють, сполучення закривають. Проте українці не відмовляються від туризму через коронавірус.

 Які ж альтернативні напрямки відпочинку обирають криворіжці, аби не повернутися "коронованими" з подорожі?

 
   
Звісно, епідемія внесла корективи у роботу туроператорів. Через спалах коронавірусу туристичні поїздки до Китаю заборонені. 

 

"На сьогодні абсолютно всі туроператори, які працюють у напрямку Китаю, зокрема острова Хайнань, скасували вильоти та анулювали всі резервації, всі бронювання туристів зі 100% поверненням грошей», - пояснює Владислава Лахно, директор турагентства.

 

Та паніки на українському туристичному ринку немає. Як альтернативу для поїздок, людям пропонують на вибір інші напрямки.

 

«Як правило, криворіжці обирають екзотичні країни: Індію, Гоа, Домінікану. Встигли полюбитися такі країни, як Індонезія або Куба, бо дуже зручна польотна програма з вильотами як із Києва, так і з регіонів. Там гарантія вартості, немає ніяких доплат в авіа, що не може не тішити наших туристів», - каже Владислава Лахно.

 

Ізольовані міста, скасовані футбольні матчі, достроково закритий карнавал у Венеції та богослужіння онлайн із закритих для вірян церков - такі нині реалії у Північній Італії.

 

Заробітчанка Світлана, яка поїхала до Тоскани, що неподалік епіцентру спалаху коронавірусу, розповідає, що в цьому місті все спокійно. Тут починають запроваджувати всі необхідні карантинні заходи. 

 

"Я працюю у лікувальному закладі, і сьогодні прийшло розпорядження про те, що наших клієнтів можна відвідувати тільки раз на добу, а відвідувачів може бути не більше однієї людини. Лікарі тут ефективно працюють, вони радять  мити частіше руки, не торкатися руками обличчя, протирати усі поверхні не рідше одного разу на добу, обмежити відвідування публічних місць. А в разі виникнення симптомів нежиті або температури, необхідно викликати швидку допомогу», - ділиться Світлана. 

 

Каже, її родина розуміє тривоги рідних тут, на Батьківщині, але бити на сполох і повертатися до України не збирається. 

 

«Як кажуть італійці, необхідно зберігати спокій та чистий розум. Отже, не панікуймо, я  вітаю усіх з поки що сонячної Італії», - оптимістично резюмує жінка.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: