Якщо українці захочуть – Різдво можна буде святкувати 25 грудня. - Епіфаній

ДУМКА
05.12.19 - 10:53

Якщо українці захочуть – Різдво можна буде святкувати 25 грудня. Про це заявив предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній, повідомляє Релігійно-інформаційна служба.

Якщо суспільство того бажатиме, Різдво можна святкувати за григоріанським календарем 25 грудня. 

 

За словами митрополита, зараз важко уявити, скільки часу знадобиться, щоб змінити святкування цього великого свята зі звичної для нас дати 7 січня.

 

"Більшість помісних православних церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньому, якщо це буде сприймати український народ. Якщо християни в Україні почнуть святкувати Різдво 25 грудня, незабаром можна буде і говорити про зміни в Церкві", - зазначив Епіфаній. - Якщо Церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем".

 

В Україні з 2017 року 25 грудня є офіційним вихідним днем, разом із вихідним 7 січня, коли відзначають Різдво Христове за юліанським календарем (святкують Православна церква України, Грузинська, Сербська, Польська, Російська і Єрусалимська православні церкви; крім того, в Україні 7 січня святкує Різдво і Українська греко-католицька церква).

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: