Який архітектурний стиль будинку обрати?

РЕКЛАМА
11.02.22 - 12:21

Будівництво приватного будинку або котеджу передбачає низку багатьох аспектів, етапів робіт та важливих деталей. Будинок повинен створюватися не за образом та подобою інших типових будівель — він має бути професійно спроєктований, повинен бути унікальним, сучасним та вражаючим, передавати характер самого замовника.

Щоб втілити ваші архітектурні задуми у реальність, потрібно заручитися підтримкою досвідчених фахівців та архітекторів.

 

Надати кваліфіковані та професійні послуги з проєктування, будівництва та вибору архітектурного стилю можуть представники будівельної компанії Dewpoint у Дніпрі.

 

 

 

Які аспекти враховувати під час вибору стилю будинку?

Важливо брати до уваги такий момент: архітектурний стиль приватного будинку або котеджу — це не тільки про бажання клієнта, а й про основні характеристики проєкту та такі важливі параметри:

 • розмір споруди;
 • поверховість будинку;
 • площа земельної ділянки;
 • бюджет на проєктування та будівництво;
 • призначення будинку.

 

 

 

Який стиль вибрати?

Після того, як ви врахували всі необхідні особливості, що передують безпосередньо вибору архітектурного стилю майбутнього будинку або котеджу, можна займатися підбором оптимального варіанту та його затвердженням.

Найчастіше замовники зупиняють свій вибір на таких стилях:

 • Класиці (будинок у класичному стилі з відповідним трендовим оздобленням, гармонійними колірними рішеннями та елементами декор має високу адаптивність практично для будь-якого проекту).
 • Будинки хайтек (суворіший, офіційний і сучасний стиль, правильна геометрія, однотонна колірна гама, високий рівень функціональності).
 • Мінімалізм (лаконічні, прості, точні та ясні композиційні рішення, стриманість та непотрібність декорування)
 • Барнхауси (ультрасучасна технологія, яка поєднує каркасні конструкції та двосхилий покрівлю, open space планування, відсутність кутів та декорування, елегантність та близькість до мінімалізму).
 • Стиль Райта (характерні великі площі, плоский дах, органічність та явна горизонтальність).
 • Шале (альпійський стиль, автентична теплота та затишна атмосфера).

 

Незважаючи на безліч варіантів та їх самостійність, зустріти стилі у витриманому виконанні складно, частіше застосовують комбінацію з кількох гармонійно поєднаних. Такий баланс між індивідуальними стилями дозволяє клієнтам та спеціалістам досягти унікальності та нестандартності підсумкового стилю будинку. При такому способі комбінування ви зможете звести будинок з цікавішим, несхожим, особливим зовнішнім виглядом.

 

Архітектурний стиль — це ваші сміливі ідеї та задуми у професійній реалізації, створення відмінних рис і надання неповторності. Команда будівельної компанії Дьюпоінт допоможе вам досягти винятковості в процесі проектування та будівництва вашого приватного будинку.

 

Візьміть до уваги всі тонкощі вибору архітектурного стилю будинку або котеджу, та за допомогою досвідченої команди створіть стильний будинок зі своєю виразною індивідуальністю. Не знаєте, який стиль вдома вибрати — зверніться за кваліфікованою підтримкою компанії Dewpoint у Дніпрі!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: