Ю. Вілкул: У Кривому Розі заклади позашкільної освіти працюють в очному режимі

ВАЖЛИВО
16.01.23 - 19:14

Заняття проходять виключно там, де облаштовані укриття для безпеки дітей. Діти можуть спілкуватися з однолітками, розвиватися фізично і творчо, отримувати емоційну та психологічну підтримку.

Навіть в умовах воєнного стану, військова адміністрація та керівництво міста докладає зусиль, щоб криворізькі діти продовжували розвиватися, навчатися та отримувати якісні знання і відпрацьовувати навички. В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду щодо поновлення в режимі офлайн позашкільного навчання юних криворіжців. 

 

З 12 січня у Кривому Розі своїх вихованців розпочали приймати  позашкільні заклади: дитячо-юнацькі спортивні школи, центри дитячої та юнацької творчості, центри туризму та краєзнавства, станції юних техніків і натуралістів, клуби юних моряків і авіаторів, художні школи, палаци культури, які мають облаштовані укриття. Заняття   відвідують лише ті діти, чиї батьки  дали письмову згоду.  

 

Під час наради з освітянами, що відбулася на базі палацу культури «Північний», Юрій Вілкул наголосив:

 

«Найважливіше це – безпека та здоров’я дітей. Майже рік йде війна. Ворог продовжує терор мирного населення, завдає удари по цивільних та інфраструктурних об’єктах. Тому у нашому місті, як і в багатьох інших містах України, зберігається напружена ситуація, яка не дозволяє перейти школам, ліцеям та гімназіям до навчання в офлайн-режимі - освітній процес школярі продовжать у дистанційному форматі. Проте, ми розуміємо, що крім навчальних дисциплін, діти повинні спілкуватися з однолітками, розвиватися фізично і творчо, отримувати емоційну та психологічну підтримку. А це все необхідно здобувати не на вулиці, а в басейнах, на сценах, в музичних класах та художніх майстернях. Тому, ми доклали багато зусиль, щоб створити безпечні умови  для занять офлайн у наших  позашкільних закладах. Але, є суворі вимоги! По-перше, офлайн-навчання відбувається виключно для тих дітей, чиї батьки написали письмову заяву щодо відвідування закладу.  По –друге, коли лунає сигнал «Повітряна тривога!» вихованці разом з педагогами одразу переходять до укриття. Керівниками закладів  взято до уваги, що загальна кількість одночасного перебування людей у їхньому закладі не може перевищувати загальної кількості місць в укритті». 

 

Директор ПК «Північний» Володимир Будко сказав: «Культурний фронт продовжує працювати і в умовах воєнного стану. Ми дуже вдячні військовій адміністрації за неймовірно  велику роботу із захисту рідного Кривого Рогу, за підтримку  жителів. Кривий Ріг вистояв, зміцнів і продовжує жити,  надавати  допомогу   військовим, вимушеним переселенцям. Зі свого боку,  ми дуже раді,  що повернулися до роботи в офлайн режимі, а це також  стало можливим  завдяки грамотному керівництву містом. Наш заклад виховує патріотичну молодь Кривого Рогу, підтримує та допомагає розвивати здібності обдарованим і талановитим учням. Ми розуміємо важливість суворого дотримання умов безпеки щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. У нас є укриття, розраховане на 280 чоловік. Влітку там  зробили  ремонт, обладнали його всім необхідним. Під час повітряної тривоги до нашого бомбосховища будуть ходити викладачі та учні художньої школи, яка розташована поряд і не має свого укриття. Крім того, вони зараз орендують у нас приміщення для проведення своїх занять».

 

Розклад занять та локації батьки і діти  можуть дізнатися у керівників секцій та гуртків, а також на інформаційних стендах, які розмістили  у всіх  закладах культури.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: