Ю. Вілкул: у травні більше 1200 містян отримають допомогу з міського бюджету

ВАЖЛИВО
20.05.20 - 12:50

У Кривому Розі на засіданні виконкому міськради підтримали рішення соціального спрямування. Особлива увага – до афганців, ліквідації аварії на ЧАЕС, сімей загиблих у зоні АТО, дітей військовослужбовців, які зникли безвісти, та бійців з інвалідністю, - інформує управління преси та внутрішньої політики.

У Кривому Розі сім років діє комплексна Програма мера Юрія Вілкула з соціальної підтримки учасників АТО (ООС) на сході України та членів їхніх родин. За цей час на соціальну підтримку учасників АТО, членів сімей загиблих, полонених або зниклих безвісти воїнів із міського бюджету спрямовані 14,4 млн грн.

 

«За ініціативи солдатських матерів, сімей та ветеранів АТО та підтримки міського голови Юрія Вілкула, з 2016 року відзначають скорботну дату - День вшанування учасників антитерористичної операції на сході України. Напередодні пам’ятної дати, допомогу отримають 165 військовослужбовців з інвалідністю, 89 дітей та 183 члени сімей загиблих, померлих, тих, хто зник безвісти або перебуває у полоні», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

 

Крім того, в місті продовжують виплати одноразової допомоги, передбаченої Програмою соціального захисту.

 

«У травні 26 учасників бойових дій в Афганістані, воїнів-інтернаціоналістів та сімей загиблих (померлих) афганців отримають 78 тис. грн. Всього з початку року таку допомогу вже отримали 2262 криворіжці на загальну суму 11,5 млн грн. Ще 64 дитини з інвалідністю отримують по 10 тис грн, з початку року таку допомогу виплачено 1929 дітям. Також із міського бюджету допомогу отримають 6 родин померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС», - додала Інеса Благун.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: