Юна музикантка з Дніпропетровщини стала студенткою найстарішої консерваторії Франції

ГОРДІСТЬ
17.04.24 - 16:13

Юна музикантка з Дніпропетровщини стала студенткою найстарішої консерваторії Франції. Софія Жернових із Нікополя вразила викладачів Паризької вищої національної консерваторії музики й танцю. Своїм талантом дівчина змогла набрати високі бали і вступити на бюджет із класу гітари. Притому, що бюджетних місць у закладі було всього два.

Відбір серед талановитої молоді з усього світу один із найстаріших вишів Франції проводить щорічно. На іспитах Софія змогла обійти більш досвідчених конкурентів, і одразу була зарахована на третій курс, ставши наймолодшою студенткою закладу, - з гордістю розповідають у Нікопольській міській раді.

 

 «Якщо чесно, я не думала, що вступлю. Я вірила у свої сили, але хтозна, який у них менталітет. Тому я у щоці, дуже приємному», - зізнається українка.

 

Дівчина – вихованка Нікопольської школи мистецтв. Музикою займається з 12 років, грі на музичному інструменті її навчає батько, Михайло Жернових.

 

За свідченням педагогів, юна нікополянка має неабияке обдарування, не раз перемагала у Всеукраїнських і світових конкурсах, увійшла до ТОП-10 кращих гітаристів світу до 18 років. Її запрошували на навчання консерваторії Німеччини, Великобританії і США, але гітаристка обрала Францію.

 

На цей час Софія поглиблено займається музикою і вчить французьку.

 

Джерело – «Нікополь сьогодні».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: