Юні фізики та хіміки – це для вас. В ДУЕТ запровадили Міжнародний проєкт «Stem & School Day»

ОСВІТА
21.02.24 - 11:22

У Державному університеті економіки і технологій відкрили Міжнародній проєкт «Stem & School Day». До нього запросили криворізьких ліцеїстів. Напрямок – фізика та хімія.

 

Проєкт реалізується ДУЕТ в партнерстві з Aalto University (Фінляндія), за фінансування компанії «РУДОМАЙН» та  підтримки виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

 

Учасники проєкту – три ліцея  Довгинцівського району: №№ 24, 81 та 129

 

На ліцеїстів чекають  лабораторні експерименти,  практичні дослідження фізичних та хімічних законів.  Дітям це допоможе в майбутньому на практиці використати здобуті теоретичні знання.

 

«Наразі існує нагальна державна потреба у спеціалістах природничого циклу. І водночас спостерігається тенденція щодо низького відсотку учнів та учениць, які долають поріг ЗНО або національного мультипредметного тесту з фізики та хімії», - кажуть науковці.

 

На відкритті проєкту, яке відбулося у хабі ДУЕТ учні ліцеїв отримали спеціальні робочі зошити з фізики та хімії, долучилися до цікавих наукових експериментів. На різних локаціях досліджували закони механіки, динаміки, аеродинаміки, електромеханіки, промислові металургійні процеси, проводили хімічні досліди.

 

Проєкт «Stem & School Day» буде реалізовуватися протягом чотирьох місяців на базі лабораторій Технологічного інституту ДУЕТ, - повідомили у виконкомі Довгинцівської райради.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: