Юні криворізькі актори отримали Ґран-прі Всеукраїнського конкурсу читців

КУЛЬТУРА
12.11.19 - 13:26 341

10 листопада на малій сцені Криворізького академічного театру імені Тараса Шевченка пройшов 4-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців. У програмі – декламування віршів та огляд театральних постановок.

Серед учасників були читці з Кривого Рогу, Херсона, Дніпра, Харкова, Конотопа.

 

Таїсія Панкратова мріє про велику сцену. Декламування віршів – перший крок до майбутнього визнання. Цим творчим шляхом крокують і її колеги з театральної студії.

 

«Читання віршів – моє хобі. Я цим живу і хочу продовжити займатися й надалі», – сказала вихованка дитячої театральної студії «Аншлаг» Софія Алмаз.

 

Для багатьох учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Майстерня слова» – це дебютний виступ на сцені. Найменшому учаснику 5 років.

 

«У нас виникла ця ідея – створити фестиваль для тих, хто мріє про сцену. Є реальна можливість все це спробувати», – розповіла актриса театру ім. Т. Шевченка, організаторка фестивалю Вікторія Левченко.

 

«Ми спеціально створили категорії для малечі, щоб діти спробували, що таке софіти і сцена, призи й оплески», – зазначила актриса театру ім. Т. Шевченка, керівниця театральної студії «Аншлаг», організаторка фестивалю Катерина Мавріна.

 

Перший майстер-клас для майбутніх театралів провів визнаний український актор Володимир Талашко.

 

Переможців фестивалю визначали за чотирма віковими категоріями. Ґран-прі отримали «аншлагівці» Вероніка Шерменьова та Артур Клименко, а також – Олеся Омельченко з нікопольської театральної студії «Дебют», творчі колективи «Інтермедія» з Дніпра й «Веселята» з Херсона.

 

У наймолодшій категорії всі учасники стали лауреатами фестивалю.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»