Юні саксаганці долучились до національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому»

КОРИСНО
20.05.23 - 10:34

З 15 травня в Україні стартував 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху для пішоходів та користувачів вело- та електротранспорта.

Тиждень безпеки цього разу присвятили  переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху.

 

У Саксаганському районі активно навчали дітей безпеці на дорозі патрульні, курсанти та викладачі  Донецького державного університету внутрішніх справ.

 

Малечі вкотре пояснили важливість дотримання правил дорожнього руху, розповіли як поводитися у разі надзвичайних ситуацій, зокрема виявлення мінно-вибухових предметів.

 

Практичні навички поведінки на дорозі дітям допомогли засвоїти заняття на спеціальних майданчиках.

 

Юні саксаганці також долучились до VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»,  роботи на який почали приймати з 15 травня, - розповіли у виконкомі Саксаганської райради.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: