Юні таланти з Кривого Рогу виступили на обласному фестивалі "Z_ефір»

КОНКУРС
21.03.19 - 15:57 965

Дванадцятий кастинг обласного фестивалю талантів «Z_ефір» відбувся у Софіївці. 

Кастинги дитячо-юнацького талант-фесту «Z_ефір» - у розпалі. Позаду вже 12 населених пунктів області, у яких відбулись відбіркові тури конкурсу. Цього разу юні таланти приймала Софіївка.

 

За один день суддям продемонстрували майже 150 різножанрових номерів. 

 

«На підтримці талановитої молоді наголошує Президент України Петро Порошенко. Вже другий рік поспіль на Дніпропетровщині проводимо масштабний фестиваль талантів «Z_ефір». Кастинги щоразу переконують – наша область надзвичайно багата на обдарованих дітей. Вже 12 міст «запалили» юні зірки. І вже у квітні ми розпочнемо півфінали конкурсу», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 

На «Z_ефірі» виступили таланти з Кривого Рогу, Апостолівського, Софіївського, Широківського районів. Учасники дивували – декламували вірші, грали на барабанах та навіть на ложках.

 

«Сьогодні вийшла на сцену двічі – спочатку зіграла на барабанах козацький марш, а потім на ложках мелодію «Веснянка». Цим мистецтвом займаємось вже понад п’ять років. Раніше виступала тільки в Апостоловому та Зеленодольську, але хотілося поїхати кудись далі та грати вже на великій сцені. Таку можливість подарував «Z_ефір», - сказала учасниця ансамблю ударних інструментів «Юні барабанщики» та колективу «Мар’янські ложкарі» Діана Чекваїдзе.

Підкорювали прискіпливе журі і юні танцюристи. Своїм танцем підняли настрій усім глядачам веселі клоуни з Софіївки.

«У нас дуже веселий номер – танок про клоунів. Ми багато тренувались, але все одно перед виступом хвилювалися», - зізналася учасниця танцювального колективу «Натхнення» Поліна Хоміна.

 

«Торік ми брали участь у конкурсі разом зі старшою групою. Цього разу з нами приїхали і маленькі танцюристи. Враження від конкурсу тільки позитивні, тут весела, тепла та затишна атмосфера», - сказала керівник танцювального колективу «Натхнення» Тетяна Горпенко.

Вже вдруге приїхали на «Z_ефір» дівчата з хореографічної студії «Етуаль». Цього разу показали на сцені сучасний танок із глибоким змістом.

 

«Ми приїхали з номером «Те, що ніхто не помітить». Він про те, що здебільшого люди хочуть чимось виділитися – проте є й такі, які «відштовхують» це. Тренувались щодня по кілька годин, щоб гарно виступити сьогодні», - розповіла учасниця хореографічної студії «Етуаль» Марія Абрамчук.

Вражали талантами також юні актори, музиканти та співаки. На софіївському кастингу вирішили спробувати свої сили майже 80 вокалістів.

«Я обрала пісню «Мій рідний край». Вона про те, що ми маємо любити свою Батьківщину та піклуватися про неї», - сказала вокалістка Марина Сегедій.

Півфінали конкурсу пройдуть у шести містах області протягом квітня.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: