Юннати-тернівчани гідно представляють Криворіжжя на Всеукраїнських екологічних форумах та акціях

   

             Юні екологи Тернівського району представляють Криворіжжя на Всеукраїнських екологічних форумах.

Індивідуальні та колективні дослідження юннатів та педагогів з квітникарства, озеленення, благоустрою природних об’єктів Криворіжжя були представлені на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край - моя земля» та обласному форумі «Школа - мій рідний дім».

У межах обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край - моя земля» вихованці гуртка «Юні екологи» станції юннатів Тернівського району» (керівник гуртка Пархоменко Н.Н.) отримали дві нагороди: І місце – в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» та І місце – за результатами практичної природоохоронної роботи.

Учениця КЗШ №110, вихованка станції юних натуралістів Тернівського району Поліна Лоташ на Всеукраїнському форумі учнівської і студентської молоді «Дотик до природи» представляла свою дослідницьку роботу «Білка звичайна в умовах великого міста». Відзначено й дослідницьку роботу учениці 6 класу КЗШ №48 Анастасії Гладкої.

За еколого-натуралістичну роботу на Всеукраїнській акції «День натураліста» дипломом ІІ ступеня департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації нагороджено колектив вихованців та педагогів Станції юних натуралістів Тернівського району (дир.Тітченко І.В.).

За підсумками обласного конкурсу «Школа - мій рідний дім» у номінації «Саду мого дивоцвіт" дипломом ІІ ступеня департаменту освіти і науки ДніпроОДА нагородили колектив учнів та педагогів КЗШ №110 (дир.Туганова О.М.).