Юний криворізький співак Арсеній Журавель переміг у батлах "Голосу країни"

ГОРДІСТЬ
11.03.19 - 9:32

Юний криворізький співак Арсеній Журавель, за якого щиро уболіває рідне місто, вийшов у переможці в батлах "Голосу країни". Таким чином, Арсеній пройшов до наступного туру шоу талантів.

 

Арсеній і Наталя Корніленко виконали пісню "Спи собі сама" Кузьми Скрябіна у 8-му випуску 9-го сезону "Голосу країни".

 

Нагадаємо, криворіжець бере участь у 9-му сезоні талант-шоу "Голос країни". 17 лютого юнак блискуче виконав пісню "Take On Me" гурту "a-ha" і розвернув усі чотири крісла суддів.

Свій проникливий виступ він присвятив мамі - відомій у нашому місті музикантці, керівниці зразкового колективу "Арт-студія "Дитячий світ" Наталії Журавель.

 

"Я закликаю усіх казати своїм мамам слова любові, а якщо ви далеко - просто зателефонувати. З 13 років я намагався виступати на заходах, щоб трохи заробити і полегшити життя мамі. Вона - приклад для мене. Я хочу стати відомим співаком не задля себе, а щоб подарувати безхмарне життя своїй мамі. Сподіваюсь, що "Голос країни" мені в цьому допоможе", - зізнався юний криворізький співак. 

 

Тоді його вихід на сцену став найемоційнішим. Попри те, що у командах відомих тренерів (Потап, Тіна Кароль, Монатік і Дан Балан) залишилося зовсім обмаль місць, за криворіжця з потужним голосом розгорнулася справжня битва. Вже на перших десяти секундах розвернулися крісла Тіни і Потапа. Не забарилися і Дан з Монатіком. Усі 4 тренери по черзі співали дифірамби Арсенію, аби він зробив вибір саме на їх користь.

 

"Ви змусили мене підскочити з крісла і дослухати вас стоячи. У моєї мами жіноче прізвище теж Журавель. Це, мабуть, якийсь знак", - візначила Тіна Кароль.. 

Дмитро Монатік похвалив широкий діапазон хлопця: "Це непроста пісня, і ви впорались з піснею грандіозно".

Вибір Арсеній зробив на користь команди Олексія Потапенка. За лаштунками за нього вболівали мама і близькі друзі.

 

Свій талант юний криворіжець демонстрував уже не раз - він є неодноразовим лауреатом багатьох пісенних конкурсів.

У 12 років Арсеній дійшов до фіналу шоу «Україна має талант», здобувши прихильність глядачів оригінальним співочим образом маленького чарівника Гарі Поттера.

Відео виступу Арсенія можете преглянути нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: