Юрій Вілкул: Спаську і Сонячний з'єднала абсолютно нова дорога

БЛАГОУСТРІЙ
22.09.20 - 16:12

Міський голова Юрій Вілкул та Костянтин Павлов відкрили після завершення будівельних робіт нову автомагістраль, що з’єднала два великих спальних мікрорайони – Сонячний та Спаську, де проживає понад 80 тисяч мешканців.

При будівництві дороги застосовувався комплексний підхід, що відповідає європейським стандартам. Ширина проїжджої частини нової дороги – 7,5 м, облаштовані зручні тротуарні доріжки, шириною 1,5 м та велосипедні доріжки шириною 2 м, повністю замінені всі комунікації, збудована ливнева каналізація, змонтоване нове освітлення, нанесена розмітка та встановлений 31 дорожній знак. 

 

«Покращення дорожньої інфраструктури – ремонти та будівництво нових автомагістралей, наведення ладу на внутрішньоквартальних дорогах – ці питання у нас в пріоритеті. Безумовно, один із наймасштабніших проєктів-2020 це будівництво дороги на мікрорайоні Сонячний. Проведений величезний комплекс будівельних та інженерних робіт, і сьогодні маємо сучасну автомагістраль», - підкреслив Юрій Вілкул. 

 

Серед найважливіших дорожніх проєктів-2020: завершення реконструкції найдовших автомагістралей міста по вулиці Сергія Колачевського, проспект 200–річчя Кривого Рогу, а також, зведення дороги на мікрорайоні Сонячний. 

 

Це – спільний проєкт мера Кривого Рогу Юрія Вілкула та депутатів Дніпропетровської облради від Кривого Рогу. Виділення коштів на будівництво автошляху було умовою голосування криворізьких обласних депутатів за бюджет області на 2020 рік, який без їх участі прийнятий би не був. Також, коштом міста був виконаний проєкт на будівництво дороги від вулиці Електроніки до Гетьманської, яка дозволить розвантажити проспект Миру та вулицю Лермонтова у напрямку Кропивницького і Миколаєва.

 

«Дороги – це «обличчя» кожного міста. У Кривому Розі наведений лад на всіх центральних автомагістралях. Ми не лише ремонтуємо дороги, але й покращуємо благоустрій, будуємо нове освітлення, тротуари, велосипедні доріжки. Це – європейський, комплексний підхід до розвитку дорожньої інфраструктури і така робота буде продовжуватись і надалі. Ми працюємо на перспективу, і на сьогодні виконаний проєкт з будівництва ще однієї дороги. А до кінця цього року відремонтуємо близько 100 тис м2 внутрішньоквартальних доріг та вулиць приватного сектору», - підкреслив член виконкому Костянтин Павлов. 

 

За останні роки під керівництвом мера Юрія Вілкула капітально реконструйовано 23 вулиці та проспекти,  відремонтовано 150 вулиць, у тому числі, у приватному секторі, відремонтовано 388 тис м2 внутрішньобудинкових доріг. 

 

Нагадаємо, що у Кривому Розі у міському бюджеті на ремонт доріг та вулиць у 2020 році передбачено 333 мільйони гривень. На сьогодні виконано асфальтування доріг площею понад 134 тисячі м2 та відремонтовано асфальтне покриття за допомогою машини для комплексного ямкового ремонту (ремонтер) на площі більше 79 тис м2.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: