Юрій Вілкул: Задля безпеки та комфорту містян модернізуємо освітлення міста

БЛАГОУСТРІЙ
07.08.20 - 16:11

У Кривому Розі успішно продовжують модернізацію мереж зовнішнього освітлення. Робота триває на 5 об’єктах – капітальна реконструкція на вулицях Петра Калнишевського, Лермонтова та проспектах Гагаріна, Металургів і Миру.

На перших трьох об'єктах роботи вже завершені, четвертий вийшов на фінішну пряму, на останньому об'єкті вже розпочаті підготовчі роботи.

 

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду на проспекті Металургів. Підрядники доповіли, що об'єкт буде завершено найближчим часом.

 

Тут вже змонтовано 326 світлодіодних світильників на 6,3 км кабелю, оновлені 3 шафи керування зовнішнім освітленням. До повного завершення робіт залишилось виконати монтаж 173 світильників та 1,5 км кабелю, оновити 2 шафи.

 

«Світле місто – це, насамперед, безпека криворіжців, тому до цього питання ми підходимо комплексно. Ми не лише освітлюємо проїжджу частину, а й тротуари і пішохідні переходи. Окрім того, що нове освітлення якісне та енергоощадне, ми ще й значно збільшуємо кількість ліхтарів. Наприклад, на проспекті Металургів до реконструкції їх було 253, зараз встановлюється 549», - зазначив Юрій Вілкул.

 

У ході реконструкції мереж освітлення замість старих світильників встановлюють сучасні ЛЕД (світлодіодні). Термін служби нового освітлення, на відміну від традиційних ламп, більший у 4-6 разів, до того ж воно освітлює більшу площу, має високу світловіддачу, стійкість у роботі при негативних температурах, економічність у споживанні електричної енергії. 

 

У ході реконструкції мереж, буде замінена шафа керування зовнішнім освітленням зі встановленням нових терміналів управління і контролем GSM стандарту.
10 серпня заплановано початок робіт і на проспекті Металургів, там вже зараз бригади підрядників розпочали підготовчі роботи.

 

Також на цей рік заплановано реконструювати ще одну велику мережу освітлення на мікрорайоні Всебратське. Там світильники будуть встановлені як на центральній дорозі, так і на внутрішньоквартальних та на прибудинкових територіях. Зараз на Всебратському вже змонтовано 103 світильники.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: