Ю.Вілкул: У Кривому Розі лікарні забезпечені всім необхідним і надають допомогу не лише містянам, а й пораненим бійцям та жителям інших громад

ВАЖЛИВО
24.05.22 - 12:43

У Кривому Розі створено стратегічний запас ліків, який постійно поповнюється відповідно до потреб медзакладів. Під час війни криворізькі медики допомагають не лише жителям міста, а й мешканцям інших громад та областей.

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів у одному з медичних закладів міста виїзну робочу нараду щодо організації діяльності медичної галузі міста в умовах воєнного часу.

 

З перших днів війни медицина Кривого Рогу була переведена на військові «рейки». Керівництвом Військової адміністрації та Ради оборони міста було забезпечено створення  госпітальної бази, запасу кисню, донорської крові та її компонентів,  відпрацьована система для безперебійного електропостачання. У місті сформовано стратегічний запас медикаментів. Базові лікарні переобладнані для прийому та надання медичної допомоги пораненим та забезпечені необхідними медикаментами.

 

На жаль, зараз медики надають допомогу не лише бійцям, а й постраждалим від військових дій цивільним людям. Так, минулого тижня Кривий Ріг рятував мирних мешканців з Херсонщини, мирну колону яких окупанти обстріляли поблизу села Давидів Брід. Четверо людей, на жаль, загинули, а п’ятьох  поранених вдалося привезти до Кривого Рогу й вони зараз лікуються в медичних закладах Кривого Рогу.

 

«Значення медичної галузі в умовах війни  - надважливе. Всі медзаклади міста мають необхідні медпрепарати та матеріали, а стратегічний запас ліків постійно поповнюється. Всі необхідні ліки централізовано розподіляються відповідно до потреб конкретного медзакладу. Хочу подякувати нашим криворізьким медикам, які сьогодні підіймають на ноги поранених бійців, приймають жителів прифронтових сіл, які постраждали від обстрілів. Вкотре повторюю – чужої біди не буває! Медичну допомогу в нашому місті отримують і переселенці. Ми намагаємося допомогти кожному й підтримати медиків в їх, без перебільшення, героїчній роботі», - зазначив Юрій Вілкул.

 

«Місто турбується про те, щоб наша лікарня була забезпечена для лікування складних пацієнтів. На сьогодні ми забезпечені всім необхідним: витратними матеріалами, ліками, знеболювальними, перев’язувальним матеріалом та іншим. Ми отримали все, що замовляли. Також, наші хворі та поранені отримують якісне харчування. Хочемо подякувати Військовій адміністрації міста за своєчасну допомогу для наших хворих, як цивільних, так і військових. Вкотре доводимо, що вміємо боротися і перемагати разом. Спільними зусиллями наближаємо перемогу разом!» - підкреслив керівник лікарні.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: